Odnośniki
Banery
Kalendarium
Pn | Wt | Śr | Czw | Pt | Sob | Nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
Najbliższe wydarzenia
Przejdź do: www.stanislawow.pl
Banery
Treść strony
Stałe komisje Rady Gminy Stanisławów kadencji 2024-2029
Komisja rewizyjna:
Robert Rurka - Przewodniczący Komisji
Renata Cudna
Jakub Gańko
Marta Kalata
Edmund Marczak
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:
Małgorzata Zdrojewska – Przewodnicząca Komisji
Marta Kalata
Katarzyna Kominek
Sławomir Rudnik
Sylwia Buczek
Komisja Budżetu i Gospodarki
Renata Cudna Przewodnicząca Komisji
Sylwia Buczek
Jakub Gańko
Marta Kalata
Edmund Marczak
Zygmunt Ochman
Robert Rurka
Konrad Zdanowicz
Komisja Społeczna, Ekologii i Bezpieczeństwa
Sławomir Rudnik – Przewodniczący Komisji
Magdalena Borowska
Paweł Goździejewski
Katarzyna Kominek
Bogdan Kuć
Dominika Siedlecka
Małgorzata Zdrojewska
Metryka
- autor lub odpowiedzialny za treść: Katarzyna Sabakdata wytworzenia: 2024-05-21
- opublikował: Łukasz Ryszawadata publikacji: 2024-05-21 10:41
- zmodyfikował: Łukasz Ryszawaostatnia modyfikacja: 2024-05-21 10:58
Stałe komisje Rady Gminy Stanisławów kadencji 2018-2024
Komisja Rewizyjna:
Robert Rurka - Przewodniczący
Paweł Kowalczyk
Waldemar Czaplicki
Janina Weselińska
Michał Cudny
Elżbieta Król
Dominika Siedlecka
Renata Cudna
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Janina Weselińska - Przewodnicząca Komisji
Waldemar Czaplicki
Krzysztof Kuć
Komisja Budżetu i Gospodarki
Zygmunt Ochman - Przewodniczący
Andrzej Kowalczyk
Paweł Kowalczyk
Robert Rurka
Michał Cudny
Mirosława Bielicka
Waldemar Zbytek
Sylwia Buczek
Komisja Społeczna, Ekologii i Bezpieczeństwa
Waldemar Czaplicki - Przewodniczący
Krzysztof Kuć
Elżbieta Król
Janina Weselińska
Stanisław Szczepański
Dominika Siedlecka
Renata Cudna
Metryka
- autor lub odpowiedzialny za treść: Marta Kalatadata wytworzenia: 2019-01-28
- opublikował: Tomasz Zdanowiczdata publikacji: 2019-01-28 12:14
- zmodyfikował: Tomasz Zdanowiczostatnia modyfikacja: 2024-03-15 15:49
Stałe komisje rady gminy kadencji 2014-2018
Komisja Rewizyjna (I):
1) Michał Cudny
2) Andrzej Kowalczyk
3) Krzysztof Grula
4) Zygmunt Ochman - przewodniczący
5) Agata Tabor.
Komisja Budżetu i Gospodarki (II):
1) Sylwester Bąkowski
2) Krzysztof Grula
3) Tadeusz Jurek
4) Dariusz Kraszewski - przewodniczący
5) Piotr Matusik
6) Zygmunt Ochman
7) Mariola Orłowiec
8) Wiesław Szponar
Komisja Społeczna, Ekologii i Bezpieczeństwa (III):
1) Michał Cudny
2) Andrzej Kowalczyk - przewodniczący
3) Elżbieta Król
4) Sylwester Książek
5) Agata Tabor
6) Monika Uścińska
7) Bożenna Woś.
Metryka
- autor lub odpowiedzialny za treść: Hanna Pietrzykdata wytworzenia: 2015-12-28
- opublikował: Tomasz Zdanowiczdata publikacji: 2015-12-30 09:26
- zmodyfikował: Tomasz Zdanowiczostatnia modyfikacja: 2019-12-02 16:25