Odnośniki
Banery
Kalendarium
Pn | Wt | Śr | Czw | Pt | Sob | Nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Najbliższe wydarzenia
Przejdź do: www.stanislawow.pl
Banery
Treść strony
Stałe komisje Rady Gminy Stanisławów kadencji 2018-2024
Komisja Rewizyjna:
Robert Rurka - Przewodniczący
Paweł Kowalczyk
Waldemar Czaplicki
Janina Weselińska
Michał Cudny
Elżbieta Król
Dominika Siedlecka
Renata Cudna
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Janina Weselińska - Przewodnicząca Komisji
Waldemar Czaplicki
Krzysztof Kuć
Komisja Budżetu i Gospodarki
Zygmunt Ochman - Przewodniczący
Andrzej Kowalczyk
Paweł Kowalczyk
Robert Rurka
Michał Cudny
Mirosława Bielicka
Waldemar Zbytek
Sylwia Buczek
Komisja Społeczna, Ekologii i Bezpieczeństwa
Waldemar Czaplicki - Przewodniczący
Krzysztof Kuć
Elżbieta Król
Janina Weselińska
Stanisław Szczepański
Dominika Siedlecka
Renata Cudna
Metryka
- autor lub odpowiedzialny za treść: Marta Kalatadata wytworzenia: 2019-01-28
- opublikował: Tomasz Zdanowiczdata publikacji: 2019-01-28 12:14
- zmodyfikował: Tomasz Zdanowiczostatnia modyfikacja: 2024-03-15 15:49
Stałe komisje rady gminy kadencji 2014-2018
Komisja Rewizyjna (I):
1) Michał Cudny
2) Andrzej Kowalczyk
3) Krzysztof Grula
4) Zygmunt Ochman - przewodniczący
5) Agata Tabor.
Komisja Budżetu i Gospodarki (II):
1) Sylwester Bąkowski
2) Krzysztof Grula
3) Tadeusz Jurek
4) Dariusz Kraszewski - przewodniczący
5) Piotr Matusik
6) Zygmunt Ochman
7) Mariola Orłowiec
8) Wiesław Szponar
Komisja Społeczna, Ekologii i Bezpieczeństwa (III):
1) Michał Cudny
2) Andrzej Kowalczyk - przewodniczący
3) Elżbieta Król
4) Sylwester Książek
5) Agata Tabor
6) Monika Uścińska
7) Bożenna Woś.
Metryka
- autor lub odpowiedzialny za treść: Hanna Pietrzykdata wytworzenia: 2015-12-28
- opublikował: Tomasz Zdanowiczdata publikacji: 2015-12-30 09:26
- zmodyfikował: Tomasz Zdanowiczostatnia modyfikacja: 2019-12-02 16:25