BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ Urząd Gminy Stanisławów
- Rada Gminy »
- Komisje Rady Gminy »
Stałe komisje Rady Gminy Stanisławów kadencji 2024-2029
Komisja rewizyjna:
Robert Rurka - Przewodniczący Komisji
Renata Cudna
Jakub Gańko
Marta Kalata
Edmund Marczak
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:
Małgorzata Zdrojewska – Przewodnicząca Komisji
Marta Kalata
Katarzyna Kominek
Sławomir Rudnik
Sylwia Buczek
Komisja Budżetu i Gospodarki
Renata Cudna Przewodnicząca Komisji
Sylwia Buczek
Jakub Gańko
Marta Kalata
Edmund Marczak
Zygmunt Ochman
Robert Rurka
Konrad Zdanowicz
Komisja Społeczna, Ekologii i Bezpieczeństwa
Sławomir Rudnik – Przewodniczący Komisji
Magdalena Borowska
Paweł Goździejewski
Katarzyna Kominek
Bogdan Kuć
Dominika Siedlecka
Małgorzata Zdrojewska
autor lub odpowiedzialny za treść: Katarzyna Sabak
data wytworzenia: 2024-05-21
opublikował: Łukasz Ryszawa
data publikacji: 2024-05-21 10:41
zmodyfikował: Łukasz Ryszawa
ostatnia modyfikacja: 2024-05-21 10:58
Rejestr zmian
- zmieniono 2024-05-21 10:48 przez Łukasz Ryszawa
- zmieniono 2024-05-21 10:57 przez Łukasz Ryszawa
- zmieniono 2024-05-21 10:58 przez Łukasz Ryszawa
Stałe komisje Rady Gminy Stanisławów kadencji 2018-2024
Komisja Rewizyjna:
Robert Rurka - Przewodniczący
Paweł Kowalczyk
Waldemar Czaplicki
Janina Weselińska
Michał Cudny
Elżbieta Król
Dominika Siedlecka
Renata Cudna
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Janina Weselińska - Przewodnicząca Komisji
Waldemar Czaplicki
Krzysztof Kuć
Komisja Budżetu i Gospodarki
Zygmunt Ochman - Przewodniczący
Andrzej Kowalczyk
Paweł Kowalczyk
Robert Rurka
Michał Cudny
Mirosława Bielicka
Waldemar Zbytek
Sylwia Buczek
Komisja Społeczna, Ekologii i Bezpieczeństwa
Waldemar Czaplicki - Przewodniczący
Krzysztof Kuć
Elżbieta Król
Janina Weselińska
Stanisław Szczepański
Dominika Siedlecka
Renata Cudna
autor lub odpowiedzialny za treść: Marta Kalata
data wytworzenia: 2019-01-28
opublikował: Tomasz Zdanowicz
data publikacji: 2019-01-28 12:14
zmodyfikował: Tomasz Zdanowicz
ostatnia modyfikacja: 2024-03-15 15:49
Rejestr zmian
- zmieniono 2019-01-30 11:18 przez Tomasz Zdanowicz
- zmieniono 2019-04-08 15:43 przez Tomasz Zdanowicz
- zmieniono 2019-05-23 13:58 przez Tomasz Zdanowicz
- zmieniono 2019-12-02 16:22 przez Tomasz Zdanowicz: Zaktualizowano
- zmieniono 2021-09-21 09:33 przez Łukasz Ryszawa
- zmieniono 2021-09-27 15:09 przez Tomasz Zdanowicz
- zmieniono 2022-09-20 08:06 przez Robert Wiącek
- zmieniono 2023-05-09 08:05 przez Tomasz Zdanowicz: Zaktualiizowano
- zmieniono 2024-03-15 15:49 przez Tomasz Zdanowicz
Stałe komisje rady gminy kadencji 2014-2018
Komisja Rewizyjna (I):
1) Michał Cudny
2) Andrzej Kowalczyk
3) Krzysztof Grula
4) Zygmunt Ochman - przewodniczący
5) Agata Tabor.
Komisja Budżetu i Gospodarki (II):
1) Sylwester Bąkowski
2) Krzysztof Grula
3) Tadeusz Jurek
4) Dariusz Kraszewski - przewodniczący
5) Piotr Matusik
6) Zygmunt Ochman
7) Mariola Orłowiec
8) Wiesław Szponar
Komisja Społeczna, Ekologii i Bezpieczeństwa (III):
1) Michał Cudny
2) Andrzej Kowalczyk - przewodniczący
3) Elżbieta Król
4) Sylwester Książek
5) Agata Tabor
6) Monika Uścińska
7) Bożenna Woś.
autor lub odpowiedzialny za treść: Hanna Pietrzyk
data wytworzenia: 2015-12-28
opublikował: Tomasz Zdanowicz
data publikacji: 2015-12-30 09:26
zmodyfikował: Tomasz Zdanowicz
ostatnia modyfikacja: 2019-12-02 16:25
Rejestr zmian
- zmieniono 2016-02-09 12:32 przez Tomasz Zdanowicz
- zmieniono 2016-04-12 12:38 przez Tomasz Zdanowicz
- zmieniono 2016-08-03 08:24 przez Robert Wiᶐcek
- zmieniono 2017-04-10 13:42 przez Robert Wiᶐcek
- zmieniono 2019-01-28 12:05 przez Tomasz Zdanowicz
- zmieniono 2019-12-02 16:25 przez Tomasz Zdanowicz: Nanoszono zmiany w składzie
Stronę wygenerowano: 2024-06-17 08:36:28
Strona wygenerowana z systemu bip.net